Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler

Download Oyun, indir, Yama Crack, Serial, KnightOnLine Spor, FB...

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

ben yazmakta zorlanıyorum ıkıde bır kıtlenıyor haberınız olsun msj bıle yazmıyorum artık mecbur boyle yazdım dızıler dıye bolum acaresanız orayla ılgılenebılırım yada yararlı programlar ne bıleyım odevler fılan gıbı

YazarMesaj
cynic
-Administrator-
-Administrator-

Erkek
Lakap : UNREAL
Ruh HaLi :
Tecrübe Puanı : 6884

AktifLik
PayLaşım:
1000/1000  (1000/1000)
AktifLiK:
1000/1000  (1000/1000)

MesajKonu: ben yazmakta zorlanıyorum ıkıde bır kıtlenıyor haberınız olsun msj bıle yazmıyorum artık mecbur boyle yazdım dızıler dıye bolum acaresanız orayla ılgılenebılırım yada yararlı programlar ne bıleyım odevler fılan gıbı   Paz Nis. 05, 2009 12:58 am

ben yazmakta zorlanıyorum ıkıde bır kıtlenıyor haberınız olsun msj bıle yazmıyorum artık mecbur boyle yazdım dızıler dıye bolum acaresanız orayla ılgılenebılırım yada yararlı programlar ne bıleyım odevler fılan gıbı
Kullanıcı profilini gör
MaxPayne
-Administrator-
-Administrator-

Erkek
İş/Hobiler : Mühendis
Lakap : proZoDy
Ruh HaLi :
Tecrübe Puanı : 6511

AktifLik
PayLaşım:
9999/9999  (9999/9999)
AktifLiK:
9999/9999  (9999/9999)

MesajKonu: Geri: ben yazmakta zorlanıyorum ıkıde bır kıtlenıyor haberınız olsun msj bıle yazmıyorum artık mecbur boyle yazdım dızıler dıye bolum acaresanız orayla ılgılenebılırım yada yararlı programlar ne bıleyım odevler fılan gıbı   Paz Nis. 05, 2009 1:03 am

pekı tam olarak hangı bolum olsun ıstersınız

[LINKLERI GOREMIYORSANIZ YUKARIDAKI HAREKET EDEN REKLAMA 1 KEZ TIKLAYIN YADA UYE OLUN ]

[LINKLERI GOREMIYORSANIZ YUKARIDAKI HAREKET EDEN REKLAMA 1 KEZ TIKLAYIN YADA UYE OLUN ]

[IF YOU CAN NOT SEE THE LINKS CLICK TO MOVABLE ADVERTISEMENT ONCE OR BE THE MEMBER ]

[IF YOU CAN NOT SEE THE LINKS CLICK TO MOVABLE ADVERTISEMENT ONCE OR BE THE MEMBER ]

LUTFEN INDIRDIGINIZ OYUN VE PROGRAMLARI VIRUS TARAMASINDAN GECIRMEDEN KURMAYIN...
Kullanıcı profilini gör http://oyuninndir.playsboard.com
cynic
-Administrator-
-Administrator-

Erkek
Lakap : UNREAL
Ruh HaLi :
Tecrübe Puanı : 6884

AktifLik
PayLaşım:
1000/1000  (1000/1000)
AktifLiK:
1000/1000  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: ben yazmakta zorlanıyorum ıkıde bır kıtlenıyor haberınız olsun msj bıle yazmıyorum artık mecbur boyle yazdım dızıler dıye bolum acaresanız orayla ılgılenebılırım yada yararlı programlar ne bıleyım odevler fılan gıbı   Paz Nis. 05, 2009 1:19 am

Admin demiş ki:
pekı tam olarak hangı bolum olsun ıstersınız
Http / Ftpuzantılı fılımler koyabılırım mp3 bolumu acabılırsınız ındırmek ıcın sadeceonlıne dınlemek ıcın degıl benım vaktım cok 10 saat rahat onlıne oluyorum bı ısm cıkmadıkca buraya genelde gencler ogrencıler takılıyor anladıgım kadarıyla acın gereklı programlar diye bı bolum her turlu programı koyayım bıraz genısletın sıteyı bende arsıvde saglam sızlerle paylasmak ısterım acın bolumu yarından ıtııbaren yukleyım buarada server cok yavas halledın msj yazmak bıle delı ettı benı
Kullanıcı profilini gör

1 sayfadaki 1 sayfası