Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler

Download Oyun, indir, Yama Crack, Serial, KnightOnLine Spor, FB...

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MaxPayne
-Administrator-
-Administrator-

Erkek
İş/Hobiler : Mühendis
Lakap : proZoDy
Ruh HaLi :
Tecrübe Puanı : 6511

AktifLik
PayLaşım:
9999/9999  (9999/9999)
AktifLiK:
9999/9999  (9999/9999)

MesajKonu: Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM)   Çarş. Kas. 25, 2009 5:55 pm

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM) CRACK DOSYASI:

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.

İnterneti Kesmenize Gerek yok.
EN ÜSTTE VERDİĞİM RAR'ı İndirip açın.
1)GTA 4 - Razor1911 Dosyasının İçindeki Tüm Dosyaları Oyunun Kurulu Olduğu Klasöre Atın
2)Değiştirilsinmi Sorusuna EVET Deyin.
3)Masaüstündeki GTA 4 Simgesine Basınız
4)Bir CMD Ekranı Gelir Bekleyin Sakın Dondu Sanmayın
5)Sonra Social Clup Üyelik Girişi iSteyecektir.İster Üye Olup Girin İster Skip Login Deyin.
6)Play Tuşuna Basınız Sizden Update İsteyecektir.Update'yi İndirip Yükleyin
7)Tekrar Oyunun Simgesine Basınız Ve Tekrar Skip Login Yada Giriş Yapın
8)Play Tuşuna Basınız Ve Oyuna Başlayınız

[LINKLERI GOREMIYORSANIZ YUKARIDAKI HAREKET EDEN REKLAMA 1 KEZ TIKLAYIN YADA UYE OLUN ]

[LINKLERI GOREMIYORSANIZ YUKARIDAKI HAREKET EDEN REKLAMA 1 KEZ TIKLAYIN YADA UYE OLUN ]

[IF YOU CAN NOT SEE THE LINKS CLICK TO MOVABLE ADVERTISEMENT ONCE OR BE THE MEMBER ]

[IF YOU CAN NOT SEE THE LINKS CLICK TO MOVABLE ADVERTISEMENT ONCE OR BE THE MEMBER ]

LUTFEN INDIRDIGINIZ OYUN VE PROGRAMLARI VIRUS TARAMASINDAN GECIRMEDEN KURMAYIN...
Kullanıcı profilini gör http://oyuninndir.playsboard.com

Grand Theft Auto 4 - GTA 4 - GTA4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack (RESİMLİ ANLATIM)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Blue Fox Psp Oyunları
» Iatkos V7 (intel-amd) X86, Normal Bilgisayarlar Icin